Zdravá strava pro Vaši radost ze života!

Krabičková strava DietFreshMenu není pouze způsobem, jak snížit
nadváhu, ale také jak udržet zdravý životní styl.

Zobrazit naši nabídku

Vaříme pro Vás již více jak třináct let. 

Naší hlavní filozofií je příprava jídel z čerstvých ingrediencí a poskytnutí know-how jak chytře udržet Vaše porce pod kontrolou při zachování všeho, co konzumace dobrého jídla přináší.

Zajistíme Vám 5 vyvážených jídel denně. Jsme výjimeční výrobou vlastních domácích produktů. Mezi naše speciality patří čerstvé domácí těstoviny, ale běžně připravujeme např. domácí šunku 96% (kuřecí, vepřová, krůtí), špaldové a bramborové knedlíky, krupicové a bramborové noky, domácí pribináčky, pudinky, termixy, jogurty, domácí lučinu, tavené sýry, ricottu, domácí kokosové mléko a ostatní mléčné výrobky.

Co nedokážeme vyrobit, poptáváme u domácích dodavatelů. V DietFreshMenu naleznete kvalitní domácí med, celozrnné pečivo z rodinné pekárny nebo maso z biofarem. Suroviny z velkoobchodů nakupujeme na denní bázi a vždy ručíme za jejich čerstvost.

V našem jídle nenajdete umělá dochucovadla, nevaříme z mraženého masa, garantujeme výrazně snížený obsah konzervantů a stabilizátorů a používáme výhradně čerstvé bylinky. Základem omáček i polévek je vlastní poctivý vývar.

Naše zkušenosti v oboru zdravého stravování, individuální přístup, otevřená komunikace a v neposlední řadě mnoho osobitých receptů jsou zárukou dobré volby pro naše zákazníky.

Názory našich klientů

Dobrý večer,
Chtěl bych nejdříve poděkovat za super spolupráci a perfektní jídlo, palec nahoru. Budu v dietě pokračovat i nadále.

V. Havránek , Brno

Dobrý den,
krabičková dieta byla chutná a usnadnila mi i mnoho starostí s obstaráváním jídla a naučila mě pravidelně jíst.
Děkuji!

J. Mašláňová , Zlín

Dobrý den,
děkuji moc za spoustu výborného jídla. Kudy chodím, tudy vaši firmu chválím. Po prázdninách se určitě zase vrátím. Byla jsem opravdu moc spokojená.

Leona Urbánková , Brno

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.