Zdravá strava pro Vaši radost ze života!

Krabičková strava DietFreshMenu není pouze způsobem, jak snížit
nadváhu, ale také jak udržet zdravý životní styl.

Zobrazit naši nabídku

Vaříme pro Vás již více jak sedm let. 

Naší hlavní filozofií je příprava jídel z čerstvých ingrediencí a poskytnutí know-how jak chytře udržet Vaše porce pod kontrolou při zachování všeho, co konzumace dobrého jídla přináší.

Zajistíme Vám 5 vyvážených jídel denně. Jsme výjimeční výrobou vlastních domácích produktů. Mezi naše speciality patří čerstvé domácí těstoviny, ale běžně připravujeme např. domácí šunku 96% (kuřecí, vepřová, krůtí), špaldové a bramborové knedlíky, krupicové a bramborové noky, domácí pribináčky, pudinky, termixy, jogurty, domácí lučinu, tavené sýry, ricottu, domácí kokosové mléko a ostatní mléčné výrobky.

Co nedokážeme vyrobit, poptáváme u domácích dodavatelů. V DietFreshMenu naleznete kvalitní domácí med, celozrnné pečivo z rodinné pekárny nebo maso z biofarem. Suroviny z velkoobchodů nakupujeme na denní bázi a vždy ručíme za jejich čerstvost.

V našem jídle nenajdete umělá dochucovadla, nevaříme z mraženého masa, garantujeme výrazně snížený obsah konzervantů a stabilizátorů a používáme výhradně čerstvé bylinky. Základem omáček i polévek je vlastní poctivý vývar.

Naše zkušenosti v oboru zdravého stravování, individuální přístup, otevřená komunikace a v neposlední řadě mnoho osobitých receptů jsou zárukou dobré volby pro naše zákazníky.

Názory našich klientů

Dobrý deň,
ďakujem za perfektné služby a dokonalú chuť Vašej krabičkovej stravy, som veľmi spokojný!

J. Polák, Brno

Dobrý večer,
chcel by som najskôr poďakovať za super spoluprácu a perfektné jedlo, palec hore. Budem v diéte pokračovať aj naďalej.

V. Havránek, Brno

Dobrý deň,
veľmi ďakujem za kopu výborného jedla. Kade chodím, tade vašu firmu chválim. Po prázdninách sa určite zasa vrátim. Bola som naozaj veľmi spokojná.

L. Urbánková, Brno